ברכה לשנה החדשה – סטוארט פרין דצמבר 2020

לקראת סוף שנת 2020 שלח סטוארט ברכה לשנה החדשה לכל התלמידים שמשתתפים בשעורי המדיטציה שלו. להלן התרגום לעברית:

"שנת 2020 היא למיטב זכרוני השנה הקשה ביותר שחוויתי בימי חיי. מצד שני האילוצים שהביאה שנה זו יצרו נס בדמות שעורי מדיטציה בזום, שהשפיעו על חיי הפנימיים באופן מאוד עמוק. אין הנאה גדולה בלהיות כלוא בתוך הבית. אדם צריך לחפש דרכים חדשות לממש את היצירתיות שלו. נוכחותם של אנשים ממדינות שונות, במהלך שבעה שעורי מדיטציה בשבוע, הכריחה אותי למצוא דרכים חדשות לעבוד על עצמי ותובנות חדשות שלא הכרתי. הייתי צריך למצוא בתוכי סטוארט חדש, נעים יותר ועדין יותר, בעל יכולת להעניק אהבה וחמלה, הרבה מעבר למה שהכרתי בעצמי עד כה. הכרת התודה שלי לכם, על כך שאתם משתתפים בשעורי המדיטציה, היא עצומה ועמוקה מאוד. השתתפותכם בשעורי המדיטציה מאפשרת לכולנו לספוג לתוכנו אנרגיה רוחנית; כמוכן היא נותנת לי הזדמנות לחלוק עמכם תובנות שרכשתי במהלך העבודה הפנימית שאני עושה כל ימי חיי. במקביל שעורי המדיטציה הם גם דרך לחלוק הכרת תודה למורים שהפכו את חיי לאפשריים: לרודי, לבהגוון ניטיאננדה, לקאלו רינפוצ'ה, לרמקרישנה, לסרדה דווי, לרמאנה מהרישי ולעוד ישויות גבוהות שהדריכו אותי במהלך השנים. הם מזכירים לי את הוויתור הפנימי שעלי לעשות, עד שלא יישאר דבר מהאגו שלי, מהדעות שלי, מהמתחים שלי ומהדעות הסותרות שמתרוצצות בתוכי. באמצעות שעורי המדיטציה אני יכול להפוך לכלי שדרכו זורמת אנרגיה רוחנית; אנרגיה זו תעזור לרוב האנשים שמשתתפים בשעורים לקבל שקטי-פאט ולבנות בתוכם מערכת צ'קרות חזקה.

כאשר השנה מתקרבת לסיומה, כאשר המחזור החדש כבר נמצא בקצות אצבעותינו, אם נקבל באהבה את הדברים החדשים שיגיעו ונאפשר להם להיות המורים שלנו, יחולו בתוכנו שינויים גדולים. הפחדים, החרדות וחוסר הביטחון ייעלמו בהדרגה ונוכל לצעוד אל הבלתי נודע ולהתחבר למקורות עצומים של אנרגיה יצירתית. לא נאבק יותר בשינויים שמביאים החיים, אלא ניפתח אליהם ככל שהמודעות שלנו תתפתח.

יש בליבי שמחה רבה עם תחילתה של השנה החדשה, ואני חש מבורך על כך שאני יכול לחלוק אותה אתכם בשעורי המדיטציה בזום. הברכה הגדולה ביותר מגיעה כאשר אנו לומדים לחוש אהבה ללא תנאי. אני זוכר שרודי היה אומר לי "עבודה מביאה עוד עבודה"; אני חושב שהעבודה המודעת (להיות כלי לממד הרוחני) היא העבודה המבורכת ביותר מכל העבודות שנעשות בעולמנו. אני אסיר תודה על היכולת לחלוק את העבודה הזאת אתכם."

בהרצאה שבסרטון סטוארט מדבר על הקשר שלו עם המורה שלו רודי (סוואמי רודרננדה) ועל הדרך שבה מועברת ההוראה הרוחנית ממורה לתלמיד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s